Hellevoetsluis Careyn de Dierenriem
In 2021 mochten wij deze beweegtuinobjecten plaatsen bij Careyn Dierenriem in de wijk Kooistee in Hellevoetsluis. De plek waar bewoners kleinschalig wonen, net als thuis. Vlak naast dit zorgcentrum is ook een kinderopvang, waardoor er altijd wel leven in de brouwerij is. Een fijne omgeving. Met een energieke sfeer.
Bij Careyn Dierenriem in Hellevoetsluis worden veel activiteiten georganiseerd: spelletjes doen, knutselen, zingen of bakken. Naast deze activiteiten worden de bewoners ook betrokken bij de huishoudelijke activiteiten. Denk aan stoffen, strijken en stofzuigen.
‘Zoals het thuis is’
In dit zorgcentrum gaan ze uit van de belevingswereld van de bewoner. Het is geen instelling waar mensen in witte jassen rondlopen, maar het is wonen zoals thuis. Koken, wassen, strijken, spelletjes, zingen en ga zo maar door. Het zijn allemaal activiteiten die zorgen voor herkenning naar het leven van vroeger.